Wybrany wątek opinii

Beneficjenci PISu to nie tylko 1 wuefista... :))) Wszyscy biora garsciami:))) chyba ze sie myle, ale co ja tam wiem.... Kaszub z rrrr odpalil amber gold, sprzedal wszystko co mogl, zakazal rozmnazania, ale w zamian proponowal naplyw szuszlakow cos jak w NRF ktorzy chetnie siedzac i pijac mocna kawe beda sie smiali jak Polacy zapier... laja na nich... Zapominalem-Wolne sady oczywiscie... tak, tak
komedia (2022.07.29)
@komedia - Prawdę napisałeś, a "mondry suweren" dał Ci 6 łapek w dół... Już nie ma nadziei dla tego narodu...
Yogibubu (2022.07.30)
Powrót do komentarzy