Wybrany wątek opinii

Marka znam z treningów, zaraził mnie lekkoatletyka klasyczna. Znam go więc mogę przypuszczać dlaczego niektórzy z czytelników nie znają jego postaci. Duży silny chłop z ogromna wiedzą, jednak skromnie stojący w cieniu. To co robi, tworzy z pasji, nie dla poklasku nie afiszuje się tylko działa. Żyje sportem. Poświęca swój prywatny czas czysto altruistycznie. Generalnie gratuluje ! A komentatorom polecam zakasać rękawy pokazać co potrafią, a nie szukać dziury w całym
(2022.07.29)
A co to jest za rodzaj sportu o nazwie.... lekkoatletyka klasyczna.... ?
(2022.07.30)
Powrót do komentarzy