Wybrany wątek opinii
Marka znam z treningów, zaraził mnie lekkoatletyka klasyczna. Znam go więc mogę przypuszczać dlaczego niektórzy z czytelników nie znają jego postaci. Duży silny chłop z ogromna wiedzą, jednak skromnie stojący w cieniu. To co robi, tworzy z pasji, nie dla poklasku nie afiszuje się tylko działa. Żyje sportem. Poświęca swój prywatny czas czysto altruistycznie. Generalnie gratuluje ! A komentatorom polecam zakasać rękawy pokazać co potrafią, a nie szukać dziury w całym
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
A co to jest za rodzaj sportu o nazwie.... lekkoatletyka klasyczna.... ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1