UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kto to jest i za co to "wyróżnienie"? Pierwszy raz o tym nazwisku słyszę. A tak po za tym panie "odznaczony" akurat sale to są za darmochę, czyż nie tak? Podaj pan cóżeś takiego dla mieszkańców w zakresie sportu i rekreacji uczynił, ale konkretnie?

kjm