131
12.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Temat - PORT w Elblągu i cyk, zlot pistrolli z całej Polski. Komentarze z komputera, laptopa, telewizora, lodówki i jeszcze ze opaski sportowej.
(2022.07.12)
i ty teź
(2022.07.12)
Prezydent udaje zmartwionego a co rano se myśli... a bierzcie se wreszcie ten port w jasną cholerę.. ja dalej będę mógł spokojnie spać i dalej nic nie robić. Prezydent już dawno powinien jechać do Warszawy zapukać do ministra i się dogadać.. Ale jak to prezydent Elbląga nie będzie się zniżał do tego stopnia. Rząd też nie będzie czekał cztery lata aż ten się wyśpi i zastanowi co robić dalej.
GG.. (2022.07.12)

info

23  
  1
Może i dobrze... bo patrząc na politykę elbląską to i tak z tego nic nie będzie. W Elblągu nic nie działa bo się niby nic nie opłaca. A przekop budują już tyle czasu a w tym czasie w Elblągu nic.
janek@wp.pl (2022.07.12)

info

17  
  2
Panie Prezydencie, ale za darmo to i w gębę dzisiaj trudno dostać ! chce pan port to sięgnij pan głębiej do kieszeni !!
(2022.07.12)

info

17  
  2
Port Morski w Gdańsku należy do Skarbu Państwa a nie do Miasta Gdańsk. Państwo zainwestowało olbrzymie pieniądze w port i wydzierżawia prywatnym przedsiębiorstwom tereny, obiekty i infrastrukturę. Port działa prężnie, rozwija się, biznes kwitnie. Wszyscy są zadowoleni. Jeśli port elbląski zostanie w rękach elbląskich władz to będzie marazm i degrengolada.
Arekn (2022.07.12)
A stać was na ten port? Jeśli nie macie pieniędzy na pogłębianie rzeki i basenów portowych, budowę odpowiedniej obrotnicy, dojazdów drogowych i kolejowych i innych potrzebnych inwestycji inżynieryjnych, to po co się upierać i skarżyć? Nie można się dogadać z rządem? Przecież wszystkie największe porty w kraju należą do państwa, także Gdynia i Gdańsk. Samorządy mają tam pewne udziały. Panie prezydencie, coś się za tym kryje, czegoś nam pan nie mówi...
Bsp (2022.07.12)

info

20  
  2
prezio miasta woli dać pół bańki na remont sowieckiego pomnika niż na port wiec o czym wy piszecie ?? sam nawoływał do głosowania na rafałka czajkowskiego a rafałek mówił że ta dziura w ziemi jest nie potrzeba i powinno się ją zasypać, w sumie jak by tak kalkulować po połowa polski nie potrzebna i może należało by ja oddać oficjalnie do rzeszy ? przed 1918 tak było i co ? i nic, większości się podobało, dziś pewnie też by się podobało bo lepsze 2000 ełro niż 2000 zł ale podwyżkę z kolesiami to sobie wziął :D bo bieda :D elblag to dno dna i patola
biedak 2.0 (2022.07.12)
@GłębokaMyśl - Idź do roboty trolu..
(2022.07.12)
Wyjaśni mi ktoś tą wypowiedź pani Szydło? PiS naprawdę się boi o stołki i to mocno.
Np. (2022.07.12)

info

3  
  8