A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Temat - PORT w Elblągu i cyk, zlot pistrolli z całej Polski. Komentarze z komputera, laptopa, telewizora, lodówki i jeszcze ze opaski sportowej.
i ty teź
Prezydent udaje zmartwionego a co rano se myśli... a bierzcie se wreszcie ten port w jasną cholerę.. ja dalej będę mógł spokojnie spać i dalej nic nie robić. Prezydent już dawno powinien jechać do Warszawy zapukać do ministra i się dogadać.. Ale jak to prezydent Elbląga nie będzie się zniżał do tego stopnia. Rząd też nie będzie czekał cztery lata aż ten się wyśpi i zastanowi co robić dalej.
Może i dobrze... bo patrząc na politykę elbląską to i tak z tego nic nie będzie. W Elblągu nic nie działa bo się niby nic nie opłaca. A przekop budują już tyle czasu a w tym czasie w Elblągu nic.
Panie Prezydencie, ale za darmo to i w gębę dzisiaj trudno dostać ! chce pan port to sięgnij pan głębiej do kieszeni !!
Port Morski w Gdańsku należy do Skarbu Państwa a nie do Miasta Gdańsk.
Państwo zainwestowało olbrzymie pieniądze w port i wydzierżawia prywatnym przedsiębiorstwom tereny, obiekty i infrastrukturę.
Port działa prężnie, rozwija się, biznes kwitnie.
Wszyscy są zadowoleni.
Jeśli port elbląski zostanie w rękach elbląskich władz to będzie marazm i degrengolada.
A stać was na ten port? Jeśli nie macie pieniędzy na pogłębianie rzeki i basenów portowych, budowę odpowiedniej obrotnicy, dojazdów drogowych i kolejowych i innych potrzebnych inwestycji inżynieryjnych, to po co się upierać i skarżyć? Nie można się dogadać z rządem? Przecież wszystkie największe porty w kraju należą do państwa, także Gdynia i Gdańsk. Samorządy mają tam pewne udziały. Panie prezydencie, coś się za tym kryje, czegoś nam pan nie mówi...
prezio miasta woli dać pół bańki na remont sowieckiego pomnika niż na port wiec o czym wy piszecie ?? sam nawoływał do głosowania na rafałka czajkowskiego a rafałek mówił że ta dziura w ziemi jest nie potrzeba i powinno się ją zasypać, w sumie jak by tak kalkulować po połowa polski nie potrzebna i może należało by ja oddać oficjalnie do rzeszy ? przed 1918 tak było i co ? i nic, większości się podobało, dziś pewnie też by się podobało bo lepsze 2000 ełro niż 2000 zł ale podwyżkę z kolesiami to sobie wziął :D bo bieda :D elblag to dno dna i patola
@GłębokaMyśl - Idź do roboty trolu..