UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent udaje zmartwionego a co rano se myśli... a bierzcie se wreszcie ten port w jasną cholerę.. ja dalej będę mógł spokojnie spać i dalej nic nie robić. Prezydent już dawno powinien jechać do Warszawy zapukać do ministra i się dogadać.. Ale jak to prezydent Elbląga nie będzie się zniżał do tego stopnia. Rząd też nie będzie czekał cztery lata aż ten się wyśpi i zastanowi co robić dalej.
GG..