UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może i dobrze... bo patrząc na politykę elbląską to i tak z tego nic nie będzie. W Elblągu nic nie działa bo się niby nic nie opłaca. A przekop budują już tyle czasu a w tym czasie w Elblągu nic.

janek@wp.pl

Anuluj