UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może i dobrze... bo patrząc na politykę elbląską to i tak z tego nic nie będzie. W Elblągu nic nie działa bo się niby nic nie opłaca. A przekop budują już tyle czasu a w tym czasie w Elblągu nic.
janek@wp.pl
Może i dobrze... bo patrząc na politykę elbląską to i tak z tego nic nie będzie. W Elblągu nic nie działa bo się niby nic nie opłaca. A przekop budują już tyle czasu a w tym czasie w Elblągu nic.
janek@wp.pl