A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czytając te komenty to można odnieść wrażenie, ze cos w Elblagu sie zmienia i więcej skręca ku pisowi, bardzo ciekawią mnie wybory ?
No i mamy powazny temat na wybory. juz nie bedzie sie gadac jak odnowic basen czy ile kilometrow nowych sciezek rowerowych ma powstac. teraz jak przystalo na duze miasto i powaznych politykow beda klotnie o port morski. a port bedzie sie rozwijal tylko wtedy gdy rzad sie tym zajmie.
Ciekawe, kto teraz ku pisowi skręca? ciekawe kto?
@GłębokaMyśl - Dane dotyczą roku 2020.Gdyś ię GM spieszy to wiadomo kto się cieszy...
@Arekn - Nie tak całkiem...
Za ten zardzewiały most kolejowy niech też się wezmą. Nie wspominając już o kolei nadzalewowej.
Pamiętam jak slupnik z motorówką na łamach TVN24 drwili z przekopu. Odniosłem wrażenie że oni go wcale nie chcą. A teraz grają zwykłych zdziwionych populistów i myślą że lud to kupi. I jak widać trafiło się kilku durni w komentarzach broniących motorówki. Co takiego pożytecznego motorówka zrobił dla Elbląga? Co zrobił dla przekopu? Przecież ta jego partyjka miała na to 8 lat! A jedynie pamiętam ich działania z przekrętów typu wywalanie ludzi z czosnkowych kamienic, Amber gold i likwidację promu rzecznego na Nogacie. Idźcie precz!
@GłębokaMyśl - Dziękuję. To tutaj dla odmiany 2013 i 2014 rok: www.portel.pl/gospodarka/zyski-i-straty-czyli-miejskie-spolki-pod-finansowa-lupa/84975. Tak więc to trochę nie tak jak GM napisała i jednak są lata kiedy port jest rentowny - to po prostu zależy. A przypomnijmy, że w ostatnich latach wymiana z Rosją jest mocno ograniczona i trudno żeby osiągać zyski w takich warunkach. P.S. czemu GM pisze o sobie w trzeciej osobie?