A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W końcu wyzerują tego pseudo prezydenta. Chwilę po wrogim przejęciu referendum, to będzie samo narzucająca się konsekwencja nieporadności miejskich władz.
"Przekop jest budowany niby dla Elbląga, a rząd nie zainwestował w mieście ani złotówki i jeszcze chce zabrać port. " Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, ze kaczy dół nie był, nie jest i nie będzie dla miasta ! TO WYBORCZA LOKOMOTYWA Populizmu i Socjotechniki w regionie i w wolsce. Edward Gierek też budził entuzjazm ludu WIELKIMI INWESTYCJAMI SOCJALIZMU i NJADROŻSZY przywódca nie postępuje inaczej, wszak wychował się i dorósł w tamtych słusznie minionych czasach, których realia dzisiaj skutecznie przywraca. Pan prezydent Wróblewski udaje, czy nie rozumie o co chodzi PARTII ? !
@jestemZA - Potrafili bo przed wojną i 150 lta wstecz mieszkańcami elblaga byli Niemcy
Pan Wróblewski nie zauważył, że od 2015 minęł 7 lat i to co wówczas "wystarczało" na tym etapie inwestycji jest daleko niewystarczające. Ja myślę, że "ratusz" tego "nie czuje" i nie wie o co odzie gra.
@Janek z Żulaw - Portu, czy parkingu dla TiRów przy Radomskiej ? TO DOSYĆ ISTOTNA RÓŻNICA.
Apo co się szarpać za łby, skoro i tak PIS zrobi co chce. Mają jeszcze tylu pociotków których gdzieś trzeba upchać na intratnych posadkach żeby legalnie kraść do końca, co się da!
"Port ze swoją infrastrukturą jest przygotowany" Czy pan prezydent Wróblewski mógłby wymienić elementy owej infrastruktury ? Chodzi o dom przy ulicy Portowej ?
Kolejny cwaniacki chwyt PIS, a może pojedziecie pisowcy do Niemiec Euro po 3 zł kupować, tylko pamiętajcie pisowcy - w różnych butach można kupić Euro, w różnych koniecznie!
@GłębokaMyśl - "Wystarczy zaprezentować sprawozdania finansowe tego przedsiębiorstwa" - to zaprezentuj za ostatnie kilkanaście lat, zamiast kłamać o corocznych stratach 100tys.
Cytuję "... Port nadal powinien należeć do miasta... " czyli nie koniecznie musi należeć?