UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Port Morski w Gdańsku należy do Skarbu Państwa a nie do Miasta Gdańsk. Państwo zainwestowało olbrzymie pieniądze w port i wydzierżawia prywatnym przedsiębiorstwom tereny, obiekty i infrastrukturę. Port działa prężnie, rozwija się, biznes kwitnie. Wszyscy są zadowoleni. Jeśli port elbląski zostanie w rękach elbląskich władz to będzie marazm i degrengolada.
Arekn