UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Port Morski w Gdańsku należy do Skarbu Państwa a nie do Miasta Gdańsk. Państwo zainwestowało olbrzymie pieniądze w port i wydzierżawia prywatnym przedsiębiorstwom tereny, obiekty i infrastrukturę. Port działa prężnie, rozwija się, biznes kwitnie. Wszyscy są zadowoleni. Jeśli port elbląski zostanie w rękach elbląskich władz to będzie marazm i degrengolada.
Arekn