UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A stać was na ten port? Jeśli nie macie pieniędzy na pogłębianie rzeki i basenów portowych, budowę odpowiedniej obrotnicy, dojazdów drogowych i kolejowych i innych potrzebnych inwestycji inżynieryjnych, to po co się upierać i skarżyć? Nie można się dogadać z rządem? Przecież wszystkie największe porty w kraju należą do państwa, także Gdynia i Gdańsk. Samorządy mają tam pewne udziały. Panie prezydencie, coś się za tym kryje, czegoś nam pan nie mówi...
Bsp