UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

prezio miasta woli dać pół bańki na remont sowieckiego pomnika niż na port wiec o czym wy piszecie ?? sam nawoływał do głosowania na rafałka czajkowskiego a rafałek mówił że ta dziura w ziemi jest nie potrzeba i powinno się ją zasypać, w sumie jak by tak kalkulować po połowa polski nie potrzebna i może należało by ja oddać oficjalnie do rzeszy ? przed 1918 tak było i co ? i nic, większości się podobało, dziś pewnie też by się podobało bo lepsze 2000 ełro niż 2000 zł ale podwyżkę z kolesiami to sobie wziął :D bo bieda :D elblag to dno dna i patola

biedak 2.0