UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
prezio miasta woli dać pół bańki na remont sowieckiego pomnika niż na port wiec o czym wy piszecie ?? sam nawoływał do głosowania na rafałka czajkowskiego a rafałek mówił że ta dziura w ziemi jest nie potrzeba i powinno się ją zasypać, w sumie jak by tak kalkulować po połowa polski nie potrzebna i może należało by ja oddać oficjalnie do rzeszy ? przed 1918 tak było i co ? i nic, większości się podobało, dziś pewnie też by się podobało bo lepsze 2000 ełro niż 2000 zł ale podwyżkę z kolesiami to sobie wziął :D bo bieda :D elblag to dno dna i patola
biedak 2.0