Wybrany wątek opinii

"Przekop jest budowany niby dla Elbląga, a rząd nie zainwestował w mieście ani złotówki i jeszcze chce zabrać port. " Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, ze kaczy dół nie był, nie jest i nie będzie dla miasta ! TO WYBORCZA LOKOMOTYWA Populizmu i Socjotechniki w regionie i w wolsce. Edward Gierek też budził entuzjazm ludu WIELKIMI INWESTYCJAMI SOCJALIZMU i NJADROŻSZY przywódca nie postępuje inaczej, wszak wychował się i dorósł w tamtych słusznie minionych czasach, których realia dzisiaj skutecznie przywraca. Pan prezydent Wróblewski udaje, czy nie rozumie o co chodzi PARTII ? !
GłębokaMyśl (2022.07.12)
@GłębokaMyśl - Jest tak dzięki ludziom którzy uparcie głosują na ten czy inny beton. Wstrzykiwanie jadu to dla Polski nic dobrego!
Ogv (2022.07.13)
Powrót do komentarzy