Wybrany wątek opinii

To jak nie wyjdzie z portem to zróbmy lotnisko
(2022.07.12)
Lotnisko to minimum. Takie co najmniej jak Okęcie. A myślę, że kosmodrom, też by się przydał.
entuzjasta (2022.07.13)
Powrót do komentarzy