Wybrany wątek opinii
To jak nie wyjdzie z portem to zróbmy lotnisko
Do moderacji
Odpowiedz
29
11
Lotnisko to minimum. Takie co najmniej jak Okęcie. A myślę, że kosmodrom, też by się przydał.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2