UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozwój portu miałby sens gdyby tam pociągnięto nitkę kolei. Ja bym ten przekop nastawił na rozwój turystyki wodnej w mieście i pobudował mariny przy starym mieście.

Art :)

Anuluj