UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Jest tak dzięki ludziom którzy uparcie głosują na ten czy inny beton. Wstrzykiwanie jadu to dla Polski nic dobrego!

Ogv

Anuluj