UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Jest tak dzięki ludziom którzy uparcie głosują na ten czy inny beton. Wstrzykiwanie jadu to dla Polski nic dobrego!
Ogv
@GłębokaMyśl - Jest tak dzięki ludziom którzy uparcie głosują na ten czy inny beton. Wstrzykiwanie jadu to dla Polski nic dobrego!
Ogv