UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ex-korpo-szczur - Doszło do tego że faktycznie stały się droższe ale i Polskie np. warzywniaki też nie są tanie :/ przerzucają wzrost swoich kosztów na nas.. żeby przypadkiem nie mieć mniej... Tak to teraz wygląda w innych branżach w Polsce