Wybrany wątek opinii
Tam powinny byc ze 3 Biedronki i inne sklepy. powstało duze osiedle a jest tylko 1 mały sklep. Tam jest ciagle pełno ludzi chyba najbardziej zatłoczona Biedra w miescie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@bulab - To po co się tłoczysz w bieda Biedrze? Biedra jest dla biedaków. Idź do innego, lokalnego sklepu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0