Wybrany wątek opinii

Tam powinny byc ze 3 Biedronki i inne sklepy. powstało duze osiedle a jest tylko 1 mały sklep. Tam jest ciagle pełno ludzi chyba najbardziej zatłoczona Biedra w miescie.
bulab (2022.06.15)
@bulab - To po co się tłoczysz w bieda Biedrze? Biedra jest dla biedaków. Idź do innego, lokalnego sklepu.
(2022.06.19)
Powrót do komentarzy