Wybrany wątek opinii
zaorać te pier... markety - najpierw korporacje rozwaliły rynek żywności w Polsce (i innych krajach), a teraz wciskają nam od lat coraz gorsze chemiczne żarcie "tanio" w "promocji"... powinni dawać w multi-packach od razu talon na wizytę u onkologa za kilka lat...
Do moderacji
Odpowiedz
96
44
@ex-korpo-szczur - a ciebie życie skrzywdziło
Do moderacji
Odpowiedz
25
25
@ex-korpo-szczur - ty eko szczur: ja się domyślam że życie cie skrzywdziło ale swoich frustracji nie musisz ogłaszać publicznie. Wstań rano wypij kawę, zjedz coś słodkiego, wyjrzyj przez okno zobacz jaki ten świat jest piękny, uśmiechnij się, pomyśl jakie to życie jest krótkie - więcej optymizmu. I rano nie pij octu bo to psuje nastrój. Niech budują, widocznie liczą na zyski, jak coś jest zbędne to zbankrutuje
Do moderacji
Odpowiedz
12
10
@ex-korpo-szczur - Te bezmózgi tego nie pojmują że wejście do UE zrobiło więcej złego niż dobrego... Wolny rynek hahaha na ich zasadach.. a TFUUU
Do moderacji
Odpowiedz
6
11
@ex-korpo-szczur - Maja budować ją się cieszę
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@ex-korpo-szczur - Doszło do tego że faktycznie stały się droższe ale i Polskie np. warzywniaki też nie są tanie :/ przerzucają wzrost swoich kosztów na nas.. żeby przypadkiem nie mieć mniej... Tak to teraz wygląda w innych branżach w Polsce
Do moderacji
Odpowiedz
6
0