UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam powinny byc ze 3 Biedronki i inne sklepy. powstało duze osiedle a jest tylko 1 mały sklep. Tam jest ciagle pełno ludzi chyba najbardziej zatłoczona Biedra w miescie.

bulab

Anuluj