UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Inna kwestia. Jadę do przedszkola (od razu do pracy) I korek od wojska do Grunwaldzkiej- godzina 7:40.W przedszkolu nie ma miejsc bo za dużo dzieci się w okolicy zrobiło a i Pań więcej zatrudnić nie chcą. Zaraz trzeba będzie otworzyć z powrotem SP na Rawskiej bo Wyżynna i Sadowa nie dadzą rady. Basen kryty mogliby tu zrobić albo kort czy boisko a nie markety bo większość i tak z pracy z Trójmiasta i tam zakupy robi a o dzieciach nikt nie myśli. Jest juz na Kochanowskiego centrum. I wytłumaczcie mi o co chodzi z tymi POINTAMI?!? Nie można po polsku nazwać? Ludzie.....
Ck2