UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bulab - To po co się tłoczysz w bieda Biedrze? Biedra jest dla biedaków. Idź do innego, lokalnego sklepu.
@bulab - To po co się tłoczysz w bieda Biedrze? Biedra jest dla biedaków. Idź do innego, lokalnego sklepu.