UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie skrzywdziło mnie życie, tylko zobaczyłem od wewnątrz jak życie niszczą korporacje. Także twoje, ignorancie. Obudzicie się za kolejne 10 lat, gdy już zorientujecie się, że nie ma polskiego rolnictwa a większość lokalnych biznesów/sklepów/rolników/rzemieślników/firemek przestała istnieć. Nie macie pojęcia o poziomie psychopatii szefów współczesnych korporacji - za to ochoczo robicie tam zakupy "w promocji". PS. w różnych wytwórniach (np. sera) są osobne linie produkcyjne dla bied(r)y lub innych marketów - zdziwilibyście się dlaczego :O. Zgadzacie się na trucie siebie i własnych dzieci i wnuków... ale cóż, wiem, że świata nie zbawię - kto zrozumie ten zrozumie. Polecam odcinanie się od tego systemu na ile się da i dbanie o własną rodzinę, bo na ludzkość już chyba za późno. PS. max na jesień podkręcą śrubę - macie kilka miesięcy, by się przygotować, popracować nad swoim mentalem, poznać trochę więcej tajników żywienia się na tej planecie i praktycznych metod pozyskiwania energii (także czystej) - w necie materiałów sporo, kto rozumie, ten ma szansę spokojniej przetrwać.

ex-korpo-szczur

Anuluj