UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ex-korpo-szczur - nie wytrzymałeś presji w pracy w korporacji i dostałeś kota. Swoją drogą co to za corpo w Elblągu, czy tylko twoje urojenia jak reszta wywodu. Ja ostatnie 15 lat przepracowałem w korporacji (w Gdańsku), teraz jestem na emeryturze i nie narzekam