UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budujcie piętra w gore i parkingi, ta biedna biedronke to nawet nie stac na przestrzen magazynowa tylko walą palety za lady, 5 kas z czego maxc 2 czynne i to jeszcze z bolem otworzą, jeszcze im zle ze musza pracowac


Anuluj