UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ex-korpo-szczur - ty eko szczur: ja się domyślam że życie cie skrzywdziło ale swoich frustracji nie musisz ogłaszać publicznie. Wstań rano wypij kawę, zjedz coś słodkiego, wyjrzyj przez okno zobacz jaki ten świat jest piękny, uśmiechnij się, pomyśl jakie to życie jest krótkie - więcej optymizmu. I rano nie pij octu bo to psuje nastrój. Niech budują, widocznie liczą na zyski, jak coś jest zbędne to zbankrutuje

lobo51