A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bambaryła i taka rzecz ? On całe lata drewniany mostek elewów, ,odbudowuje, ,i nie może odbudowac.
Jo! Zbudujcie jeszcze zbiornik retencyjny na brakująca wodę.. hihi
Dramat miasta trwa.... kolejna super biznesowa inwestycja rodem z wesołego PRLu? Czym te spasłe koty się zaimują? Pora odstawić ich od konfitur!
To nie Prima Aprilis, bo wczoraj będąc w Urzędzie Miasta, było zebranie w tej sprawie, a nawet jest wstępny projekt i makieta, która stoi na wejściu w Urzędzie, nawet zrobiłem sobie zdjęcie, warto obejrzeć bo naprawdę wygląda to ciekawie.
A może jednak nie kajakiem a na... byle czem... , i taniej i mniej pieniędzy się wyda. Co jeszcze ci "profesjonaliści" ratuszowi i ci z "awansów wewnętrznych" wymyślą?
@Jeleń - Nie jestem twój nie jestem twoją własnością mam uczucia a ty tylko pragniesz mego ciała
A na wysokości AL. Grunwaldzkiej przy mostu ma powstać śluza i dalej torowiskiem te kajaki będą spływały
A na Portelu cicho w związku z przetargiem, który szykuje się w Ratuszu. Można się domyślać, że dziś każde poważne pismo o tym nie napiszę, ale nie żartujemy o dzikusce. Może chociaż po południu się coś ukaże, że do Elbląga trafi pojazd do wynoszenia w przestrzeń kosmiczną materiałów do utylizacji, które trafią pod powierzchnię Marsa bodajze. Calosc Miałaby zostać sfinansowana ze środków europejskich, a porty nad zalewem jako nieliczne jeśli nie jedyne aktualnie powstające jako nowe i mogące pomiescic stanowisko przeładunkowe zrealizowalyby unijne wytyczne i objęte programem neutralizacji klimatu. W przyszłości będą gdzieś i inne opłacane takie przedsięwzięcia to potężne środki dla regionu w tym roku
Myślę, że media ("wolne", "niezależne", "szerzące prawdę") nie powinny jednak porywać się na robienie takich słownych żartów, nawet z okazji takiej okazji jak 1.kwietnia. To bardzo mylące, w pewnym sensie manipulujące i ktoś może nie zrozumieć oraz szerzyć dalej nie prawdę. Na końcu takiego tekstu powinien być od razu dopisek, że to żart.
@zakyntos - Makietka fosy miejskiej była fajniejsza. Też mam tam byłem i mam zdjęcia.