UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie Prima Aprilis, bo wczoraj będąc w Urzędzie Miasta, było zebranie w tej sprawie, a nawet jest wstępny projekt i makieta, która stoi na wejściu w Urzędzie, nawet zrobiłem sobie zdjęcie, warto obejrzeć bo naprawdę wygląda to ciekawie.

zakyntos