UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A na Portelu cicho w związku z przetargiem, który szykuje się w Ratuszu. Można się domyślać, że dziś każde poważne pismo o tym nie napiszę, ale nie żartujemy o dzikusce. Może chociaż po południu się coś ukaże, że do Elbląga trafi pojazd do wynoszenia w przestrzeń kosmiczną materiałów do utylizacji, które trafią pod powierzchnię Marsa bodajze. Calosc Miałaby zostać sfinansowana ze środków europejskich, a porty nad zalewem jako nieliczne jeśli nie jedyne aktualnie powstające jako nowe i mogące pomiescic stanowisko przeładunkowe zrealizowalyby unijne wytyczne i objęte programem neutralizacji klimatu. W przyszłości będą gdzieś i inne opłacane takie przedsięwzięcia to potężne środki dla regionu w tym roku
z budżetu 21-27