UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że media ("wolne", "niezależne", "szerzące prawdę") nie powinny jednak porywać się na robienie takich słownych żartów, nawet z okazji takiej okazji jak 1.kwietnia. To bardzo mylące, w pewnym sensie manipulujące i ktoś może nie zrozumieć oraz szerzyć dalej nie prawdę. Na końcu takiego tekstu powinien być od razu dopisek, że to żart.

sadsad

Anuluj