UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A na Portelu cicho w związku z przetargiem, który szykuje się w Ratuszu. Można się domyślać, że dziś każde poważne pismo o tym nie napiszę, ale nie żartujemy o dzikusce. Może chociaż po południu się coś ukaże, że do Elbląga trafi pojazd do wynoszenia w przestrzeń kosmiczną materiałów do utylizacji, które trafią pod powierzchnię Marsa bodajze. Calosc Miałaby zostać sfinansowana ze środków europejskich, a porty nad zalewem jako nieliczne jeśli nie jedyne aktualnie powstające jako nowe i mogące pomiescic stanowisko przeładunkowe zrealizowalyby unijne wytyczne i objęte programem neutralizacji klimatu. W przyszłości będą gdzieś i inne opłacane takie przedsięwzięcia to potężne środki dla regionu w tym roku

z budżetu 21-27

Anuluj