A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Haha a jak dowiozą sprzęt na mostek elewów? Chodzi o kajaki. Rzeka nie płynie w tamtą stronę... hahaha ale pomysł skoro w bażantarni zakaz ruchu samochodowego.
@Jeleń - Jest w mojej eipud
Prima aprilis!!!
Kogo tak popie..... ?
Całkowite oszpecenie krajobrazu Bazantarni poziom hard!!! Tak potrafią tylko i wyłącznie postkomunistyczne władze Emblonga. Przy okazji łapóweczka przy przetargu od zaprzyjaźnionych firm z układu komuszo-pseudobiznesowego miasta Emblonga. Stan umysłu po emblonsku!!! Niszczenie i betonowanie miasta to ich domena.
Żarty żartami, ale mostku elewów brakuje od pięciu lat. Gdyby miasto znalazło na odbudowę fundusze i chęci, to byłbym skłonny nawet do zmiany nazwy na : " mostek Witolda ".
Wróblewski i wcisła też tam spłynie?
na co wydajecie pieniądze SZOK!!! debile z ratusza, to moje pieniądze jestem przeciw tyle kasy PO****o was
Może na inny temat, lecz zauważyłem pewną prawidłowość... Pod żadnym z artykułów dotyczących lub związanych z obywatelami UA, jakoś dziwnym trafem, nieaktywna jest sekcja komentarzy. Dlaczego!?