29
01.04.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Haha a jak dowiozą sprzęt na mostek elewów? Chodzi o kajaki. Rzeka nie płynie w tamtą stronę... hahaha ale pomysł skoro w bażantarni zakaz ruchu samochodowego.
Fer (2022.04.01)

info

1  
  0
@Jeleń - Jest w mojej eipud
(2022.04.01)
Prima aprilis!!!
(2022.04.01)

info

3  
  0
Kogo tak popie..... ?
(2022.04.01)

info

2  
  0
Całkowite oszpecenie krajobrazu Bazantarni poziom hard!!! Tak potrafią tylko i wyłącznie postkomunistyczne władze Emblonga. Przy okazji łapóweczka przy przetargu od zaprzyjaźnionych firm z układu komuszo-pseudobiznesowego miasta Emblonga. Stan umysłu po emblonsku!!! Niszczenie i betonowanie miasta to ich domena.
Janusz Nosacz (2022.04.01)

info

2  
  0
Żarty żartami, ale mostku elewów brakuje od pięciu lat. Gdyby miasto znalazło na odbudowę fundusze i chęci, to byłbym skłonny nawet do zmiany nazwy na : " mostek Witolda ".
Ja tutejszy (2022.04.02)

info

2  
  0
Wróblewski i wcisła też tam spłynie?
(2022.04.02)

info

0  
  0
na co wydajecie pieniądze SZOK!!! debile z ratusza, to moje pieniądze jestem przeciw tyle kasy PO****o was
(2022.04.04)

info

0  
  0
Może na inny temat, lecz zauważyłem pewną prawidłowość... Pod żadnym z artykułów dotyczących lub związanych z obywatelami UA, jakoś dziwnym trafem, nieaktywna jest sekcja komentarzy. Dlaczego!?
NickOlson (2022.04.07)

info

0  
  1