UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dramat miasta trwa.... kolejna super biznesowa inwestycja rodem z wesołego PRLu? Czym te spasłe koty się zaimują? Pora odstawić ich od konfitur!

Fan_Gargamela_z_PO

Anuluj