UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może jednak nie kajakiem a na... byle czem... , i taniej i mniej pieniędzy się wyda. Co jeszcze ci "profesjonaliści" ratuszowi i ci z "awansów wewnętrznych" wymyślą?
kuk
A może jednak nie kajakiem a na... byle czem... , i taniej i mniej pieniędzy się wyda. Co jeszcze ci "profesjonaliści" ratuszowi i ci z "awansów wewnętrznych" wymyślą?
kuk