UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może jednak nie kajakiem a na... byle czem... , i taniej i mniej pieniędzy się wyda. Co jeszcze ci "profesjonaliści" ratuszowi i ci z "awansów wewnętrznych" wymyślą?

kuk

Anuluj