UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Realista1 - To wybuduj wyższy blok, skoro ten ci sie nie podoba, albo sprowadź takiego inwestora. Do was na prawdę nie dociera, że w Elblągu nikt nie wybuduje 100m drapacza chmur, zaspokajającego wszystkich malkontentów, bo miasta tej wielkości są po prostu mało atrakcyjne? Budynek jest jak najbardziej w porządku w tym miejscu, nic wyższego tam nie ma obok. Z miejscami parkingowymi zgoda - zbyt mała ilość to problem i powinno być to poprawione.

laskipaa