UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taa, dobry dojazd ale jak nikt inny w tym kierunku nie jedzie. Systematycznie zwiększająca się ilość aut sprawia, że ten dojazd juz robi się taki sobie, a za kilka lat to i 3 godziny w korku będziecie stać, ludzie bez wyobraźni.
Charlie C.