Wybrany wątek opinii

23 miejsca parkingowe dla 60 mieszkan? Chyba ktos na glowe upadl. Druga opcja tez bez sensu. Niby dlaczego mieszkancy bloku maja budowac dla innych miejsca parkingowe. Jezeli ma byc wybudowane przez developera to dla miszkancow tego bloku. Ogolnodostepne miejsca sa budowane przez miasto.
Jerzy Lebioda (2022.03.14)
@Jerzy Lebioda - Jak deweloper będzie miał swoją działkę to niech sobie buduje tylko dla swoich, chce wybudować na działce miejskiej to musi być ogólnodostępny.
............ (2022.03.17)
Powrót do komentarzy