Wybrany wątek opinii

Moj Boze jak sie serce raduje. Elblag 0.5mln. mieszkancow!
Powiatowy (2022.03.14)
@Powiatowy - WG. danych GUS z 6.2021,prawie 118tys. , takze nie pisz bzdur. Ale jak przyjada uchodzcy to moze. ..
Realista1 (2022.03.14)
@Powiatowy - Elbląg 50 tyś. to byłoby piękne. Umierajcie ludzie szybciej.
Pijak (2022.03.17)
Powrót do komentarzy