UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kłody pod nogi, to może już zróbcie tam jak chcecie Autohandel i nikomu w olsztynie i prezydentowi Nowakowi nie bedzie przeszkadzalo. -Negatywną opinię dla lokalizacji inwestycji wyraził komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, zwracając uwagę na brak drogi pożarowej do budynku. Zarząd Dróg z kolei zwrócił uwagę, by zobowiązać inwestora do skomunikowania inwestycji z drogą publiczną, zaprojektowania i zbudowania ogólnodostępnego parkingu naziemnego na minimum 70 miejsc wraz z jego odwodnieniem i oświetleniem oraz budowy chodników zapewniających m. in. przejście pieszym od strony ul. 3 Maja, alei Tysiąclecia.