UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

23 miejsca parkingowe dla 60 mieszkan? Chyba ktos na glowe upadl. Druga opcja tez bez sensu. Niby dlaczego mieszkancy bloku maja budowac dla innych miejsca parkingowe. Jezeli ma byc wybudowane przez developera to dla miszkancow tego bloku. Ogolnodostepne miejsca sa budowane przez miasto.

Jerzy Lebioda

Anuluj