Wybrany wątek opinii

Gdyby tak zatrudnić wojewodzkiego komendanta strazy w Nowym Jorku to na Manhattanie byłby tylko Central Park. Elbląg wiochą jest i będzie, dzieki wsiowym wladzom.
(2022.03.14)
raczej dzięki takim mieszkańcom jak ty
(2022.03.14)
Powrót do komentarzy