UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby tak zatrudnić wojewodzkiego komendanta strazy w Nowym Jorku to na Manhattanie byłby tylko Central Park. Elbląg wiochą jest i będzie, dzieki wsiowym wladzom.
Gdyby tak zatrudnić wojewodzkiego komendanta strazy w Nowym Jorku to na Manhattanie byłby tylko Central Park. Elbląg wiochą jest i będzie, dzieki wsiowym wladzom.