37
07.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Eh ten inspektor nadzoru budowlanego mi powiedział, że jak sąsiad przekroczył o 50 cm swoją budowe, że to tolerancja błędu w mieście. .. tera tu cytuję ". .. Okazało się po pomiarach geodezyjnych, że w najszerszym miejscu stojący już budynek nie został wybudowany do granicy działki. .. "nie wiedzą teraz co z tym zrobić?
Kat_Na_Idiotów (2022.03.07)
Jak wam U M ratuszu rządzący ELBLĄGIEM nie wstyd za taki stan. Ciągnące się budowy kamieniczek od LAT. Chyba jest jakieś prawo i obowiązek właściciela kamienicy. Kary walić i zmusić do budowy albo sprzedaży.
(2022.03.07)

info

15  
  5
No to jeszcze czekamy na wypowiedź specjalisty, tego od kaczego dołu, populizmu, socjotechniki. .. .no, trefniś, dawaj. .. .
piekarczyk11 (2022.03.07)

info

4  
  7
I kolejny Diaczenka oswobodzi Emlonk
EL-Ninio (2022.03.07)
@NadszyszkownikKilkujadek - aleś bystry
(2022.03.07)
Jesteś strasznie dzieciny, "kto chce"wiadomo że każdy by chciał żeby starówka była cała już rozbudowana ale na to potrzeba milionów. Starówkę budują prywatni inwestorzy. Masz ochotę to załóż firmę i buduj. .. Przecież to takie proste. .. .
Antypijak (2022.03.07)
@NadszyszkownikKilkujadek - Stałą, stoi i stać będzie
(2022.03.07)
Nic dziwnego. Dobra decyzja w dzisiejszych czasach. Do tego jest szansa na ciekawszą zabudowę tego miejsca niż to co nam zaprezentowali poprzednio. Społeczne protesty dały tu jakiś efekt.
Bsp (2022.03.07)

info

8  
  1
Czy ktoś wogóle zrozumiał, dlaczego oni wycofują się z tej inwestycji? Bo te sztucznie napompowane ceny nieruchomości w Elblągu za chwileczkę rypną na łeb na szyje, i w tym momencie branie się za taką robotę nie ma wogóle sensu. Lecieliście w panice z kredytami pompując bańke, tak samo jak kupowaliście ryż, tankowaliście paliwo a teraz szturmujecie paszporty, głupota tłumu nie zna granic.
Stivi W. (2022.03.07)

info

7  
  3
6 kondygnacji - typowa starówkowa zabudowa. ..
(2022.03.07)

info

3  
  2