Wybrany wątek opinii

Co dalej z narożną kamienicą na starówce?. NIC
NadszyszkownikKilkujadek (2022.03.07)
@NadszyszkownikKilkujadek - aleś bystry
(2022.03.07)
@NadszyszkownikKilkujadek - Stałą, stoi i stać będzie
(2022.03.07)
Aż po 150 latach stanie się zabytkiem.
Miszkurka2000 (2022.03.07)
Powrót do komentarzy