Wybrany wątek opinii
Co dalej z narożną kamienicą na starówce?.
NIC
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
@NadszyszkownikKilkujadek - aleś bystry
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@NadszyszkownikKilkujadek - Stałą, stoi i stać będzie
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Aż po 150 latach stanie się zabytkiem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1