UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak wam U M ratuszu rządzący ELBLĄGIEM nie wstyd za taki stan. Ciągnące się budowy kamieniczek od LAT. Chyba jest jakieś prawo i obowiązek właściciela kamienicy. Kary walić i zmusić do budowy albo sprzedaży.


Anuluj