UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak wam U M ratuszu rządzący ELBLĄGIEM nie wstyd za taki stan. Ciągnące się budowy kamieniczek od LAT. Chyba jest jakieś prawo i obowiązek właściciela kamienicy. Kary walić i zmusić do budowy albo sprzedaży.
Jak wam U M ratuszu rządzący ELBLĄGIEM nie wstyd za taki stan. Ciągnące się budowy kamieniczek od LAT. Chyba jest jakieś prawo i obowiązek właściciela kamienicy. Kary walić i zmusić do budowy albo sprzedaży.