Wybrany wątek opinii

Kto jest za tym, aby wybrzeże starówki było zabudowane kamienicami jak w Gdańsku nad Motławą? Taki model starówki to najpiękniejsze, co można zrobić! Spacer, lub kawa w kawiarence na bulwarze, przy rzece to moje marzenie. Obecne wybrzeże wygląda jak rampa rozładunkowa.
(2022.03.07)
Jesteś strasznie dzieciny, "kto chce"wiadomo że każdy by chciał żeby starówka była cała już rozbudowana ale na to potrzeba milionów. Starówkę budują prywatni inwestorzy. Masz ochotę to załóż firmę i buduj. .. Przecież to takie proste. .. .
Antypijak (2022.03.07)
@Antypijak - @Antypijak przecież normalnie zapytał, więc co się czepiasz?
(2022.03.07)
Nie podpisałeś się więc nie wiem jak się do Ciebie zwrócić, ale już w tym roku rozpoczyna się budowa kamienic od Specjal Pubu w kierunku Mostu Wyszyńskiego, więc będą już pierwsze kamienice bezpośrednio nad rzeką.
(2022.03.07)
Powrót do komentarzy