Wybrany wątek opinii
Kto jest za tym, aby wybrzeże starówki było zabudowane kamienicami jak w Gdańsku nad Motławą? Taki model starówki to najpiękniejsze, co można zrobić! Spacer, lub kawa w kawiarence na bulwarze, przy rzece to moje marzenie. Obecne wybrzeże wygląda jak rampa rozładunkowa.
Do moderacji
Odpowiedz
68
3
Jesteś strasznie dzieciny, "kto chce"wiadomo że każdy by chciał żeby starówka była cała już rozbudowana ale na to potrzeba milionów. Starówkę budują prywatni inwestorzy. Masz ochotę to załóż firmę i buduj. .. Przecież to takie proste. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
@Antypijak - @Antypijak przecież normalnie zapytał, więc co się czepiasz?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Nie podpisałeś się więc nie wiem jak się do Ciebie zwrócić, ale już w tym roku rozpoczyna się budowa kamienic od Specjal Pubu w kierunku Mostu Wyszyńskiego, więc będą już pierwsze kamienice bezpośrednio nad rzeką.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2