UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś wogóle zrozumiał, dlaczego oni wycofują się z tej inwestycji? Bo te sztucznie napompowane ceny nieruchomości w Elblągu za chwileczkę rypną na łeb na szyje, i w tym momencie branie się za taką robotę nie ma wogóle sensu. Lecieliście w panice z kredytami pompując bańke, tak samo jak kupowaliście ryż, tankowaliście paliwo a teraz szturmujecie paszporty, głupota tłumu nie zna granic.
Stivi W.