UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jesteś strasznie dzieciny, "kto chce"wiadomo że każdy by chciał żeby starówka była cała już rozbudowana ale na to potrzeba milionów. Starówkę budują prywatni inwestorzy. Masz ochotę to załóż firmę i buduj. .. Przecież to takie proste. .. .

Antypijak