UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy ktoś wogóle zrozumiał, dlaczego oni wycofują się z tej inwestycji? Bo te sztucznie napompowane ceny nieruchomości w Elblągu za chwileczkę rypną na łeb na szyje, i w tym momencie branie się za taką robotę nie ma wogóle sensu. Lecieliście w panice z kredytami pompując bańke, tak samo jak kupowaliście ryż, tankowaliście paliwo a teraz szturmujecie paszporty, głupota tłumu nie zna granic.

Stivi W.