A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Redakcjo - proszę rozmyć ten napis na przykładowej fotce - chociaż to prawda proszę nie epatować. .. .
@Antypijak - @Antypijak przecież normalnie zapytał, więc co się czepiasz?
@apel - Przecież tam sama prawda:Nic dodać nic ująć
@apel - Przecież tam sama prawda: Putin to c. h. u. j. Nic dodać nic ująć
Nie podpisałeś się więc nie wiem jak się do Ciebie zwrócić, ale już w tym roku rozpoczyna się budowa kamienic od Specjal Pubu w kierunku Mostu Wyszyńskiego, więc będą już pierwsze kamienice bezpośrednio nad rzeką.
Czy to ten pan SB, który za czasów Grzesia i Grażynki nakazywał ubezpieczać się instytucjom u niego??? Czyli PO na swoim, swoi+
głupi to kupi
Chodzi o ten wulgarny wyraz czy kamienicę?
Bajczyk i wszystko jasne. .. .
Liczymy, że spólka Z&B Development. nie zrezygnuje z budowy. Na starówce jest jeszcze parę wolnych działek / na Wapiennej po parkingu i przy Galerii EL po Tortudze / nie mówiąc już o hektarach na Wyspie Spichrzów.
Liczymy na ich sprzedaż powaznym inwestorom do końca 2022 roku. .